Arama

tru.lovers özel müşteri programı koşulları

1. tru.lovers loyalty programı, müşterilerine, yaptıkları alışverişlerle doğru orantılı ek avantaj sağlayan, çeşitli zamanlarda gerçekleştirilecek kampanyalar kapsamında belirlenecek tru. marka ürün gruplarından yapılacak alışverişlerde belli oranda puan kazandırılması ve söz konusu puanların 2.madde kapsamında tru.kart’a yüklenmesi esasına dayalı dijital kart uygulamasıdır. 

1a. tru.lovers özel müşteri programına katılmak için mağazalarımızda kasalarda bulunan qr kodunu okutarak telefonunuzda bulunan wallet'ınıza eklemeniz gerekmektedir.

1b. mağazalarımız dışında telefonunuzdan aşağıdaki linki tıklayarak da programa katılabilirsiniz:
https://enroll.brand-wallet.com/XbPI0PsWDq
 

2. tru.lovers puanları alışveriş yapıldıktan ve fatura kesildikten sonra 2a ve 2b maddelerinde belirtilen baremler baz alınarak hesaplanır ve tru. karta yüklenir. tru. kartta toplanan puanlar ödeme işlemi esnasında kasa sorumlularından öğrenilebilir.

2a. tru.lovers, tru.white, tru.grey ve tru.black olmak üzere dört adet kart tipi mevcuttur.

Başlangıç kart tru.lovers kartıdır. Bu kartta puan kazanımı olmamaktadır. Yapılan alışverişler karta işlenir; hedef 30.000 tl toplam alışveriş sınırına ulaşıp, puan kazanmaya başlanacak olan bir üst karta yükselmektir.

Müşteri yıl boyunca yapacağı 30.000 tl ve üzeri alışverişlerde tru.white kart sahibi olacak ve 30.000 tl sınırına ulaştıktan sonraki alışverişlerinde %10 tru.puan kazanmaya başlayacaktır. Kazanılan her 1 puan 1 tl’ye eşit olacaktır. 

Bir sonraki yıl tru.white kart tipinin devam etmesi için, ilgili takvim yılında minimum 15.000 tl tutarında alışveriş yapılması yani 1500 puan kazanılması gerekmektedir.  Örneğin 2023 senesinde tru.white kart tipine sahip olmuş bir müşteri, 2024’te de aynı kart tipinin devam etmesi için 2023’te minimum 1500 puan kazanmış olması gerekmektedir. Eğer bu puan kazanılamadıysa, tru.white kart tipi tekrar yıl boyunca yapılacak 30.000 tl ve üzeri alışverişlerden sonra geçerli olacaktır.  

Müşteri yıl boyunca yapacağı 70.000 tl ve üzeri alışverişlerde tru.grey kart sahibi olacak ve 70.000 tl sınırına ulaştıktan sonraki alışverişlerinde %15 tru.puan kazanmaya başlayacaktır. Kazanılan her 1 puan 1 tl’ye eşit olacaktır. 

Bir sonraki yıl tru.grey kart tipinin devam etmesi için, ilgili takvim yılında minimum 35.000 tl tutarında alışveriş yapılması yani 5250 puan kazanılması gerekmektedir.  Örneğin 2023 senesinde tru.grey kart tipine sahip olmuş bir müşteri, 2024’te de aynı kart tipinin devam etmesi için 2023’te minimum 5250 puan kazanmış olması gerekmektedir.  Eğer bu puan kazanılamadıysa, müşteri, 2024 senesinde 70.000 tl ve üzeri alışveriş yapıp, tekrar tru.grey kart tipine geçene kadar, tru.white kart tipinde puan kazanmaya devam edecektir. 

Müşteri yıl boyunca yapacağı 100.000 tl ve üzeri alışverişlerde tru.black kart sahibi olacak ve 100.000 tl sınırına ulaştıktan sonraki alışverişlerinde %20 tru. puan kazanmaya başlayacaktır.  Kazanılan her 1 puan 1 tl’ye eşit olacaktır.

Bir sonraki yıl tru.black kart tipinin devam etmesi için, ilgili takvim yılında minimum 50.000 tl tutarında alışveriş yapılması yani 10.000 puan kazanılması gerekmektedir.  Örneğin 2023 senesinde tru.black kart tipine sahip olmuş bir müşteri, 2024’te de aynı kart tipinin devam etmesi için 2023’te minimum 10.000 puan kazanmış olması gerekmektedir.  Eğer bu puan kazanılamadıysa, müşteri bir alt kart tipinde puan kazanmaya devam edecektir. Eğer bu puan kazanılamadıysa, müşteri, 2024 senesinde 100.000 tl ve üzeri alışveriş yapıp, tekrar tru.black kart tipine tekrar geçene kadar, tru.grey kart tipinde puan kazanmaya devam edecektir. 

2b. tru.lovers loyalty programında puan sadece mağazalarda ve tru. etiketli ürünlerden yapılan alışverişlerde birikip, sadece tru. etiketli ürünlerde kullanılabilir.

2c. Online alışverişlerde müşteri tru.lovers kart numarasını check-out'ta not bölümüne girdiği takdirde, siparişi hazırlanıp faturalandırıldığı zaman, manuel olarak alışveriş karta işlenecek ve otomatik olarak puan yüklemesi yapılacaktır.

3.tru.puanlar bir başkasına devredilemez, nakite çevrilemez, kullanılmayan puanlar için nakit ödeme yapılamaz, para olarak iade edilemez.

4.Müşteri kazanmış olduğu puanları, 1 tru.puanı, 1 tl indirim olarak tüm alışverişlerde kullanabilir. Fakat alışveriş tutarınının maksimum %70’ini tru.puanları ile ödeyebilir. 

5. Taksitli ödemelerde ½ oranında puan kazanılır.

6. Ürün iadesi söz konusu olduğunda, iade edilen üründen kazanılmış olan tru.puanlar, tru.karttan düşülür.

6a. Ürün iadesi söz konusu olduğunda, iade edilen üründen kazanılmış olan tru.puanın müşteri tarafından ödül olarak kullanılmış olması halinde, kullanılmış puanın TL tutar karşılığı düşülerek müşteriye para iadesi gerçekleşir. 

7. tru.puan’la alınan ürünlerde fatura ibrazı zorunlu olup, ürün iadesi yapılamaz, ürün tutarında değişim yapılabilir, hediye çeki verilebilir. 

8. tru. önceden kart sahibine haber vermeksizin dilediği zamanda tru.kart kullanımı ile ilgili tek taraflı olarak tru.lovers özel müşteri programı koşullarında ileriye yönelik her türlü değişikliği yapma, kampanya koşul ve şartlarını değiştirme/ kaldırma hakkına sahiptir.

9. tru., 10 gün önceden bildirimde bulunarak her zaman ve bir sebep göstermeye gerek olmaksızın tek taraflı olarak sözleşmeyi feshedebilir. kart sahibi bu koşulları açıkça kabul etmiştir.

10. Tüzel kişiler tru.kartın tanıdığı avantaj ve faydalardan yararlanamaz, talep ve hak iddia edemez.

11. Barter alışverişlerinde, gider pusulası ve hediye çekleri ile yapılan alışverişlerde tru.puan kazanılamaz, söz konusu alışverişlerde tru. kart fırsatları geçerli değildir.

12. tru.puanlar, birden fazla kampanya ile birleştirilerek kullanılamaz. tru.puanlar, ilgili kampanya süresi içinde salt o kampanya ile sınırlı olmak üzere kullanılabilir.

13. tru.kart yalnızca sistemde ilgili telefon numarasına kayıtlı kart sahibi tarafından kullanılabilir, başkasına devredilemez. tru.puan kullanımı aşamasında kart sahibinin kimlik kontrolü kasa görevlisi tarafından yapılacaktır. Kartınızın kayıtlı olduğu telefon numarasının değişmesi, çalınması vb. hallerde sistemde kayıtlı mail adresinizden info@truproject.net adresine güncellemek istenilen bilgiler gönderilmelidir.

14. Alışverişlerden puan kazanabilmek ve kazanılan puanları kullanabilmek için, digital wallet’ınızda bulunan tru.lover kartınızı kasada göstermeniz gerekmektedir.  

15. tru.kart ile yapılan alışverişlerde kazanılmış olan ödüller ve tru.puanlar, kazanıldığı tarihe bakılmaksızın, her takvim yılı sonunda herhangi bir bildirime gerek kalmaksızın silinecektir. Birikmiş puanlar, her takvim yılında - en geç – Aralık ayının 31. günü saat 18:00’e kadar kullanılabilecektir. Puanların bu tarihte silinmemesi, yeni dönemde tru. tarafından silinmesine engel teşkil etmeyecektir.

16. tru. tarafından yapılacak tru.kart kampanyalarını takip etmek ve kampanya dahilinde sunulan fırsatlardan kampanya geçerlilik tarihleri arasında yararlanmak kart sahibinin sorumluluğundadır.

17. tru., gerektiğinde kart sahibinden fatura ibraz etmesini talep edebilir.

18.Sözleşmeye onay vermekle; tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve size özel reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her türlü fiziksel ve elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; toplanmasına, saklanmasına, işlenmesine, kullanılmasına, aktarımına izin vermiş bulunmaktasınız. İletişim izninizi geri almak istediğiniz takdirde, dilediğiniz zaman, izni verdiğiniz yöntemle (sms, e-mail, web sitesi ve diğer usuller) bu talebinizi tru.'ya iletebilirsiniz.

19. tru. puanlarının hesaplanması veya herhangi bir anlaşmazlık durumunda, tru.’nın defter ve kayıtları esas alınacak olup, kart sahibi bunu açıkça kabul etmiştir. Bu madde delil sözleşmesi niteliği taşımaktadır.

20. Uyuşmazlık halinde İstanbul Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.