2009'dan beri, kişinin kendi stiline göre yorumlayabildiği, çeşitli kombinasyonlara kolaylıkla adapte olabilen, gardıropların temel ve zamansız parçalarını yaratıyoruz.

Basic parçaların sofistike ve yalın şıklığın temel taşları olduklarının inancıyla koleksiyonlarımızı oluşturuyoruz. 

Minimal tasarımlarımızı kendi geliştirdiğimiz doğal içerikli kaliteli kumaşlar ve kaliteli işçilikle buluşturuyoruz.  

Tasarımda, üretimde ve tüketimde az ve öze inanıyoruz.

Fazla ve hızlı tüketime, ucuz işçiliğe, insana ve çevreye zararlı olan içeriklere karşıyız.

Çevreye ve insana duyarlı doğal içeriklerle, etik değerler çerçevesinde, sınırlı sayıda üretim yapıyoruz.

Petrolden elde edilen, sentetik kumaşların en popüleri ve bir plastik türü olan Polyester'e çevremize ve cildimize karşı olan zararlarından dolayı karşıyız. Polyester içerikli kumaş geliştirmiyoruz. 

Plastik ayak izimizi sıfırlamak adına, ürünlerimizi ekosisteme büyük zararı olan, parçalanması 500 yılı bulan ve doğada asla tamamen çözünmeyen plastik poşetler yerine özel yaptırdığımız, doğaya zarar vermeden çözünen, biodegradable plastik ambalajlarda saklıyor ve siparişlerinizi gene biodegradable kargo poşetlerinde gönderiyoruz.  

Ürünün gerçek fiyatının etiket fiyatı olmadığına ve yukarıda belirttiğimiz tüm değerler çerçevesinde, ödenen fiyatın giyilme sayısına bölerek hesaplanması ve değerlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Hiç indirime girmiyoruz, çünkü koleksiyonlarımızı zamansız temel parçalardan oluşturuyoruz.  Bu parçaları fazla üretip indirimde satmak yerine, öngördüğümüz satış adetlerine göre üretim yapıyoruz.  Yeni modeller, yeni renkler, yeni kumaşlar ekleyebilmek için koleksiyondan çıkartacağımız ürünleri de hayır kurumlarına ve ihtiyacı olan kişilere bağışlıyoruz.