Arama

Manifesto

2009'dan beri, kişinin kendi stiline göre yorumlayabildiği, çeşitli kombinasyonlara kolaylıkla adapte olabilen, gardıropların temel ve zamansız parçalarını yaratıyoruz.

Basic parçaların sofistike ve yalın şıklığın temel taşları olduklarının inancıyla koleksiyonlarımızı oluşturuyoruz. 

Minimal tasarımlarımızı kendi geliştirdiğimiz doğal içerikli kaliteli kumaşlar ve kaliteli işçilikle buluşturuyoruz.  

Tasarımda, üretimde ve tüketimde az ve öze inanıyoruz.

Fazla ve hızlı tüketime, ucuz işçiliğe, insana ve çevreye zararlı olan içeriklere karşıyız.

Çevreye ve insana duyarlı doğal içeriklerle, etik değerler çerçevesinde, sınırlı sayıda üretim yapıyoruz.

Petrolden elde edilen ve bir plastik türü olan Polyester'e çevremize ve cildimize karşı olan zararlarından dolayı karşıyız. Polyester içerikli kumaş geliştirmiyoruz. 

Plastik ayak izimizi sıfırlamak adına, ürünlerimizi ekosisteme büyük zararı olan, parçalanması 500 yılı bulan ve doğada asla tamamen çözünmeyen plastik poşetler yerine, özel yaptırdığımız, doğaya zarar vermeden çözünen, 'biodegradable' plastik ambalajlarda saklıyor ve online siparişlerinizin gönderimini gene özel olarak yaptırdığımız 'biodegradable' kargo poşetleriyle yapıyoruz.   

Ürünün gerçek fiyatının etiket fiyatı olmadığına ve yukarıda belirttiğimiz tüm değerler hesaba katılarak, ödenen fiyatın giyilme sayısına bölerek hesaplanması ve bu normlar çerçevesinde değerlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Hiç indirime girmiyoruz, çünkü:
• gardıropların zamansız ve temel parçalarını yaratıyoruz.
• fazla üretip indirimde satmak yerine, öngördüğümüz satış adetlerine göre üretim yapıyoruz. 

Yeni modeller, yeni renkler, yeni kumaşlar ekleyebilmek için koleksiyondan çıkartacağımız ürünleri de hayır kurumlarına ve ihtiyacı olan kişilere bağışlıyoruz.