ödeme

truproject.net’ten visa/mastercard kredi kartınızla veya aşağıda bilgileri verilen hesabımıza havale yaparak alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan ya da havaleniz hesabımıza ulaştıktan sonra siparişiniz hazırlanarak kargoya verilecektir. Havale ile yaptığınız alışverişlerde lütfen açıklama kısmına sipariş onayından sonra oluşacak olan sipariş numaranızı ekleyiniz.

Garanti Bankası
Boğaziçi Ticari Şube (1666 şube kodu)
Hesap No: 6297421
İban no: TR63 0006 2001 6660 0006 2974 21
Alıcı Adı: Tru Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

kargo ve teslimat

Siparişleriniz hafta içi her gün (resmi tatiller hariç) – saat 17:00'ye kadar kargoya verilmektedir. Cumartesi ve Pazar verilen siparişler pazartesi günü işleme alınmaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya gibi büyük şehirlerimiz başta olmak üzere bir çok ilimize 24 saat içerisinde MNG Kargo tarafından teslimat yapılmaktadır. 600 km'den fazla uzaklıktaki il merkezlerinin kargoları 48 saat içerisinde teslim edilmektedir.

Şu anda sadece türkiye sınırları içerisinde teslimat gerçekleştirilmekte olup, tüm şehirlerimiz için kargo hizmeti ücretsizdir.

Siparişiniz MNG Kargo tarafından size ulaştığında; lütfen ürünü görevlinin önünde inceleyerek teslim alınız. Ürünlerimiz kargo esnasında sigortalı olduğundan, taşıma sırasında oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz. 

iade

Üründen memnun kalmadıysanız; teslim aldıktan sonraki 30 gün içerisinde ürünü iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Stokları sınırlı sayıda olmalarından dolayı Gorjana ve Bunny Shapiro markalarının aksesuarlarında iade ve değişim talebi ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içerisinde yapılmalıdır. 

Ürün değişiminin yapılabilmesi için, şikayetinizi e-mail aracılığıyla tarafımıza bildirmeniz ve müşteri hizmetlerinden "iade onayı” talep etmeniz gerekmektedir. İade onayı olmayan talepler ne yazık ki işleme alınamamaktadır. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, onay aldıktan sonra ürünü faturasıyla beraber, dönüş kargo ücretini karşılayarak bize göndermeniz gerekmektedir.

İade sürecini hızlandırmak isterseniz, Küçük Bebek Cad. No:14/1 Bebek, İstanbul'da bulunan mağazamızı hafta içi her gün 9:00-19:30, hafta sonu 10:00-19:30 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Ücret iadesi mağazamızdan yapılmamaktadır.

Satın alma sırasında fatura şirket adına kesildi ise, iade sırasında da ilgili şirketin düzenlemiş olduğu iade faturası ürünle birlikte gönderilmelidir. İade faturasının, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + kdv şeklinde) kesilmesi gerekmektedir. İade onaylandığında kayıtlı e-mail adresinizden size ulaşılarak, ürün bedeli iadesinin yapılacağı banka hesap bilgileri istenecektir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap bilgileri faturanızdaki isme ait olmalıdır. Ödeme kredi kartı ile yapıldıysa, iade kredi kartı hesabınıza yapılacaktır. Ücret iadesi 1-3 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır. Giyilmiş, kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş ve orijinal kutusu/ambalajı bozularak tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Yukarıdaki durumların tespit edildiği hallerde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 

beden değişimi

Ürünü aldıktan sonra yıkamadan ve giymeden beden veya renk değişimi yapmak isteyen müşterimizin gidiş-dönüş kargo ücretini karşılaması halinde, faturasıyla beraber 30 gün içerisinde gönderilen ürün incelenmekte, yeniden satışına engel bir durum olmadığı teyit edilmekte, ardından aynı ürünün stoklarımızda mevcut olan farklı bir bedeni veya rengi ile değişim yapılıp, ilgili kişiye ulaştırılmaktadır. Stokları sınırlı sayıda olmalarından dolayı Bunny Shapiro ve Gorjana markalarının aksesuarlarında beden değişim talebi ürünü teslim aldıktan sonraki 3 gün içerisinde yapılmalıdır. 

Bu süreci hızlandırmak isterseniz, Küçük Bebek Cad. No:14/1 Bebek, İstanbul'da bulunan mağazamızı hafta içi her gün 9:00-19:30, hafta sonu 10:00-19:30 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Ücret iadesi mağazamızdan yapılmamaktadır.

hasarlı ürün hali

Teslim aldığınız üründe herhangi bir hasar bulunduğundan eminseniz; lütfen info@truproject.net veya 0212 263 2527-28 aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz. Detaylı bir araştırmaya ihtiyaç duyacağımızdan dolayı, ürünü, ambalajını ve faturasını atmayınız. En kısa sürede durum incelenip, memnuniyetiniz için gereken tüm işlemler gerçekleştirilecektir.

güvenlik

truproject.net kredi kart numaranızı ve şifrenizi kayıt etmez, saklamaz. Bu nedenle sitemizden vereceğiniz her siparişi tamamlama aşamasında kart bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.

truproject.net RapidSSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. SSL (Secure Socket Layer) sitemiz ve sitemizi ziyaret eden kullanıcılar arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olması ve bu şifrenin onaylanmış ve garanti altına alınmış olduğunu gösteren bir sertifikadır. Bu sertifika ile alışverişiniz güvence altındadır.

gizlilik

Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, truproject.net yetkilisi dışında kimse tarafından görülemez.

truproject.net, kullanıcılardan derlediği bu kişisel bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı taahhüt ve garanti eder.

truproject.net; yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. 

Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler truproject.net tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, yeni koleksiyon bildirileri amacıyla kullanılabilir.

truproject.net kredi kart numaranızı ve şifrenizi kayıt etmez, saklamaz. Bu nedenle sitemizden vereceğiniz her siparişi tamamlama aşamasında kart bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.

truproject.net RapidSSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. SSL (Secure Socket Layer) sitemiz ve sitemizi ziyaret eden kullanıcılar arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olması ve bu şifrenin onaylanmış ve garanti altına alınmış olduğunu gösteren bir sertifikadır. Bu sertifika ile alışverişiniz güvence altındadır.